Skip to content
PAR MUMS

Par uzņēmumu

Koblenz Drošība- pieredzējis drošības eksperts jau vairāk nekā 25 gadus!

Apsardze ir uzticības bizness. Klienti mums uztic savas ģimenes un biznesa drošību, tā novērtējot mūsu pieredzi, profesionalitāti un atbildību. Klientu lojalitāte mums, tiek vērtēta kā, iespējams, augstākā visā nozarē.

Mūsdienu pasaulē ir ļoti grūti izvēlēties pareizos drošības risinājumus. Koblenz Drošība vienmēr ieklausās klientu velmēs un piedāvā tieši to , kas klientam ir nepieciešams. Mēs ejam līdzi laikam un ieviešam visjaunākos, uzticamākos drošības risinājumus, kuri atbilst šodienas dzīves ritmam un mūsdienu prasībām.

Mūsu uzņēmuma veiksmīgā darba un klientu uzticības noslēpums ir godīga attieksme pret pasūtītāju, tā prasībām, iespējām, kā arī profesionāli darbinieki un augsta atbildība par savu darbu.

Mēs strādājam tā, lai katrs mūsu klients naktī gulētu mierīgi.

Ar cieņu,
Raivis Terinks
Koblenz Drošība
Valdes priekšēdētājs

KVALITĀTES POLITIKA​

Koblenz Drošība ir sertificēta atbilstoši ISO 9001:2015

Uzņēmuma pārvaldības sistēma ir sertificēta atbilstoši ISO 9001:2015 standarta prasībām. Vadības sistēma ir sertificēta SIA BM Certification.
SIA „Koblenz Drošība” ir apsardzes un drošības pakalpojumus sniedzošs uzņēmums, kas darbojas kopš 1996.gada.

Uzņēmuma pamata darbības virzieni ir tehniskās apsardzes – reaģēšanas pakalpojumu un fiziskās apsardzes pakalpojumu sniegšana klientiem.

SIA „Koblenz Drošība” ir izsniegta 2.kategorijas apsardzes licence, kura dod tiesības veikt jebkuru apsardzes darbību, kā arī drošības tehnisko sistēmu projektēšanu, uzstādīšanu un apkalpošanu.

Koblenz Drošība politika ir vērsta uz kvalitatīvu pakalpojuma sniegšanu klientiem, ievērojot nozarei aktuālās prasības un normas, atbilstoši noteiktajiem pamatprincipiem, apvienojot likumiskos, ekonomiskos, sociālos, tehnoloģiskos un darba aizsardzības aspektus.

Uzņēmuma mērķis sniegt kvalitatīvus pakalpojumus atbilstoši pasūtītāja prasībām, kā arī prasībām, kas reglamentētas normatīvajos dokumentos.

 

Vēsture

Svarīgākie notikumi Koblenz Drošība vēsturē

1991.gads- Tiek izveidota Koblenz uzņēmumu grupa un tiek atvērti pirmie veikali ar nosaukumu Koblenz. Starp citu, mūsu interesantais un skanīgais nosaukums ir cēlies no uzņēmuma dibinātāja uzvārda.

1996.gads- Tiek dibināta SIA “Koblenz Drošība”, kas veidota uz Koblenz uzņēmumu grupas apsardzes dienesta uzkrātās pieredzes un tehniskā nodrošinājuma pamata. Šajā pašā gadā jaunais uzņēmums sāk sniegt tehniskās apsardzes pakalpojumus. Pirmās apsardzes mobilās grupas tiek izvietotas Rīgā un Ķekavas novadā. Koblenz Drošība lepojas ar to, ka ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, un no pirmās darbības dienas veiksmīgi konkurē ar lielajiem ārvalstu apsardzes uzņēmumiem.

2003.gads- Koblenz Drošība apvienojas ar citu apsardzes uzņēmumu, SIA “Kobra”. Apvienošanās rezultātā būtiski pieaug uzņēmuma darbības apjoms un pakalpojuma sniegšanas ģeogrāfiskais pārklājums. Apsargājamo klientu skaits pārsniedz 2000 klientus.

2005.gads- Koblenz Drošība kļuvis par vienu no atpazīstamākajiem zīmoliem apsardzes nozarē. Turpinot attīstību tiek pieņemts lēmums veikt būtisku ieguldījumu vizuālajā tēlā un imidžā.  Tiek modernizēts uzņēmuma logotips, kurš nav mainījies līdz šodienai. Tiek ieviests vienots, moderns apsardzes automašīnu dizains, kas kļuvis par vienu no galvenajām uzņēmuma atpazīstamības zīmēm.

2008.gads- Pasauli satricina finanšu krīze, laiks grūts- gan klientiem, gan uzņēmumam. Tas ir pārmaiņu un iespēju laiks, tiek sakārtoti uzņēmuma iekšējie procesi un ieviesti jauni pakalpojumi.

2009.gads- Koblenz Drošība, kā viens no pirmajiem Latvijas uzņēmumiem, sāk piedāvāt attālināto video novērošanu, izmantojot iespējas, ko nodrošina mobilo tīklu paaudžu maiņa un platjoslas internets.

2011.gads- Beidzot arī “ventiņi” ir drošībā. Tiek izveidota Koblenz Drošība Ventspils filiāle. Tiek uzsākta vairāku termināļu apsardze ostas teritorijā.

2013.gads- Tiek atklāta Ādažu filiāle.

2015.gads- Koblenz Drošība sāk darbību Zemgalē. Tiek atklāta Jelgavas filiāle.

2016.gads- Koblenz Drošība svin 20 gadu jubileju un prezentē jaunas IT tehnoloģijas, un jauno apsardzes monitoringa centu. 

2018.gads- Vienā no skaistākajām pilsētām- Kuldīgā ,tiek atklāta filiāle.

2019.gads- Tiek atklāta filiāle Vēju pilsētā-Liepājā.

2021.gads- Koblenz Drošība klientu skaits pārsniedz jau 11 000 klientu, uzņēmums ir ,stabili, otrais lielākais pēc klientu skaita, tikai nedaudz atpaliekot no tirgus līdera. 

Pavasara akcija!!! Bezvadu signalizācijas komplekts mājoklim tikai 290,00 eiro