Skip to content
PAKALPOJUMI

Tehniskā apsardze mājoklim un biznesam

Vispieejamākais apsardzes veids jūsu īpašuma pasargāšanai

Apsardzes signalizācija mūsdienās ir kļuvusi par pieejamu, vispārpieņemtu standartu mājokļu un komerciālo telpu drošības nodrošināšanā. Tas ir vispieejamākais apsardzes veids jūsu un jūsu īpašuma pasargāšanai no nelūgtiem viesiem, un tehnoloģiskām avārijām.

 

No kā sastāv kvalitatīva tehniskā apsardze:

  • Kvalitatīva apsardzes signalizācija, kas droši pasargās no ielaušanās, brīdinās par ugunsnelaimi vai ūdensvada avāriju objektā.
  • Moderna Centrālā apsardzes pults, kas nekavējoties nosūtīs profesionālu apsardzes mobilo grupu, sazināsies ar klientu un sniegs nepieciešamo atbalstu.
  • Labi sagatavotas apsardzes mobilās grupas. Optimāls to izvietojums garantēs, ka apsardzes darbinieks ieradīsies objektā nekavējoties pēc trauksmes signāla saņemšanas. Precīzs rīcības plāns trauksmes gadījumā.

 

Koblenz Drošība ir viens no atpazīstamākajiem zīmoliem apsardzes nozarē. Mūsu reputācija un modernais tehniskais aprīkojums liek zagļiem iet ar līkumu objektiem, kurus rotā Koblenz Drošība uzlīme.

Fiziskā apsardze

Apsardzes veids, kas ietver visvairāk funkcijas

Fiziskā apsardze nodrošina pastāvīgu apsardzes darbinieka klātbūtni apsargājamajā objektā. Kvalitātes pamatā ir atbildīgi darbinieki un
pārdomāta kontroles sistēma. 

Kādos objektos piemērota fiziskā apsardze:  

  • Lieli industriāli objekti, kuros nepieciešama pastāvīga objekta uzraudzība, apmeklētāju plūsmas regulēšana, dokumentu pārbaude. Apsardze veic regulāru objekta perimetra apgaitu un reaģē uz ugunsdrošības sistēmas trauksmēm.
  • Tirdzniecības centri, lielveikali, universālveikali, kur apsardzes mērķis ir samazināt zādzību skaitu un nepieciešamības gadījumā organizēt apmeklētāju evakuāciju.
  • Biroju kompleksi. Apsardzes uzdevums ir pildīt informācijas centra funkcijas, rūpēties par apsardzes sistēmu lietošanu un novērst konfliktus.
  • Kritiskās infrastruktūras objekti.

 Koblenz Drošība ir vairāk kā  26 gadu pieredze visa veida objektu fiziskajā apsardzē.

Attālinātā video novērošana

Apsardzes nozares nākotne

Attālinātā video novērošana nodrošina augstākā līmeņa objekta aizsardzību kombinējot video tehnoloģiju un cilvēka iespējas . Tā ir labākā alternatīva fiziskajai apsardzei. Pakalpojuma sniegšanā mēs izmantojam tikai, tā saucamās, “gudrās kameras”, kas būtiski samazina cilvēciskā faktora ietekmi uz pakalpojuma kvalitāti. “Gudrās kameras”, izmantojot attēla analīzes tehnoloģiju, spēj identificēt apsargājamajā objektā iekļuvušos pēc veida- vai tas ir cilvēks, dzīvnieks, transporta līdzeklis vai kāds cits apdraudējums. Ar klientu atrunāts algoritms, katrā situācijā ierosina trauksmi apsardzes pultī.

Kādiem objektiem piemērota attālinātā video novērošana:

  • Industriāliem objektiem ar pastāvīgi uzstādītu novērošanas sistēmu. Video novērošana var pilnībā vai daļēji aizstāt fizisko apsardzi. Video novērošanas sistēma var veikt arī papildus funkcijas, piemēram, vārtu un barjeru atvēršanu automašīnām, kuru numuri reģistrēti sistēmā.
  • Būvniecības objektiem. Piedāvājam būvniecības objektos uzstādīt portatīvas pārvietojamas video sistēmas, kas pilnībā nodrošina objekta drošību celtniecības laikā. Klientam nav nepieciešams iegādāties iekārtas, iekārtu noma ir iekļauta pakalpojuma cenā.
  • Ceļu būves objektiem. Šādu objektu īpatnība ir tāda, ka apsargājamie objekti (ceļu būves tehnika) ir kustībā un pēc darba beigšanas atrodas citā vietā. Šāda veida objektiem piemērotas ir video novērošanas automašīnas, tās ir pilnībā autonomas un spēj nosūtīt video attēlu uz centrālo apsardzes pulti neatkarīgi no tā, kur tās atrodas.

Apsardzes aprīkojuma uzstādīšana

Kvalitatīvām iekārtām un apkopei ir nozīme

Kvalitatīva apsardzes aprīkojuma izvēle, pareiza instalācija un regulāras sistēmas apkopes ir pamats objekta drošībai. Katrā objektā, apsardzes iekārtu izvēli nosaka daudzi faktori- vai iespējams veikt vadu instalāciju? Kādā celtniecības vai remonta stadijā atrodas objekts? Telpās, kur visi iekšdarbi ir pabeigti, rekomendēsim bezvadu apsardzes iekārtas, bet objektiem, kas ir celtniecības stadijā piedāvāsim vadu iekārtas. Īpaši svarīgi ir padomāt par ugunsdrošību- tas glābj dzīvības. Šeit svarīga ir pareiza detektoru izvēle: dūmu detektors vai karstuma detektors, tvana gāzes detektors vai ogļskābās gāzes detektors. Tā pat, rekomendējam aprīkot mājokli ar ūdens noplūdes detektoriem, kas pasargās jūs no daudzām dārgām nepatikšanām. Nekautrējieties konsultēties un uzdot jautājumus, visas nianses ir svarīgas!

Akcija!!! Divi mēneši bez maksas visiem jauniem klientiem!