Uzņēmums

KOBLENZ DROŠĪBA ir apsardzes pakalpojumu tirgus līderis ar 25 gadu pieredzi nozarē. Kopš 1996.gada esam nepārtraukti pilnveidojuši, meklējuši un ieviesuši arvien jaunas tehnoloģijas un spējam piedāvāt jebkuram objektam atbilstošāko un mūsdienīgāko drošības risinājumu. Rūpīgi sekojot līdzi drošības tehnoloģiju attīstībai un jaunumiem pasaulē, saviem klientiem vienmēr piedāvājam modernākos un mūsdienu dzīvesstilam atbilstošākos risinājumus. KOBLENZ DROŠĪBA ir viena no retajām apsardzes kompānijām Latvijā, kuras tehniskais nodrošinājums atbilst visām jaunākajām Eiropas Savienības prasībām un noteiktajiem standartiem apsardzes kompāniju darbā. Uzņēmumā ir ieviesta, sertificēta un nepārtraukti tiek pilnveidota kvalitātes vadības sistēma, atbilstoši ISO 9001:2015.

KOBLENZ DROŠĪBA piedāvā apsardzes pakalpojumus gan Rīgā un tās apkārtnē, gan arī pārējos Latvijas reģionos: Vidzemē – birojs Ādažos; Zemgalē – birojs Jelgavā; Kurzemē –birojs Ventspilī. Vienlaikus kopā ar sadarbības partneriem spējam nodrošināt nepārtrauktus apsardzes pakalpojumus visā Latvijā. Filiāļu un partneru tīkls veidots tā, lai ērti varētu konsultēt klientus un uzturēt visefektīvākos drošības risinājumus.KOBLENZ DROŠĪBA klientu skaits šobrīd jau pārsniedzis 9000.

Īpašuma apsardze mūsdienās ir kļuvusi par ikdienas drošības standartu. KOBLENZ DROŠĪBA piedāvā dažāda veida apsardzes pakalpojumus gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, ko klients izvēlās atbilstoši savām vajadzībām un objekta specifikai.

KOBLENZ DROŠĪBAI – atbildība, precizitāte un uzticamība ir mūsu galvenās vērtības un solījums klientiem, jo mūsu darba kvalitāte ir garants jūsu drošībai, neatkarīgi no objekta veida vai izmēra.

SIA Koblenz Drošība

Misija

SIA Koblenz Drošība ir profesionāla komanda, kas izmantojot jaunākās tehnoloģijas, zināšanas un pieredzi, sniedz drošu vidi un stabilitāti saviem klientiem.

Vīzija

Kļūt par vadošo apsardzes uzņēmumu Latvijā, un sniegt pakalpojumus visu Baltijas valstu teritorijā.