Mājas apsardze

 

KOBLENZ DROŠĪBA piedāva dažādus apsardzes tehniskos risinājumus mājokļa apsardzei, kas var tikt piemēroti dažādām klientu vēlmēm un dažādu ēku izvietojuma un tehniskajām īpatnībām.

Tas var būt vienkāršs tehnisks apsardzes nodrošinājums, kas dos Jums iespēju signalizāciju aktivizēt tikai noteiktā mājas daļā. Piemēram, atrodoties mājā, Jūs varēsiet aktivizēt signalizāciju garāžā. Vai arī naktī, atrodoties guļamistabā otrajā stāvā, Jūs variet signalizāciju aktivizēsiet viesistabā, virtuvē un gaitenī, kas atrodas ēkas pirmajā stāvā.

Jaunākās aizsardzības sistēmas reaģē gan uz ielaušanos, gan ugunsgrēka gadījumiem, kad signāls par aizdegšanos vai dūmiem Jūsu mājoklī, acumirklī tiek nodots KOBLENZ DROŠĪBA centrālajai apsardzes pultij. Dažās minūtēs mēs pārbaudam signālu, ierodamies notikuma vietā un nepieciešamības gadījumā izsaucam glābšanas dienestus. Līdzīgi apsardzes sistēmai var pieslēgt arī mitruma detektoru, gāzes noplūdes detektoru un citas ierīces papildus drošības garantam.

Lai iegūtu nevainojamu mājokļa aizsardzību pret zagļiem, nepieciešams pievērst uzmanību mājas drošības sistēmai kopumā. Tāpēc domājot par drošības sistēmu aprīkojumu, svarīgi ir veikt visas dzīvojamās teritorijas pārklājumu. Jūsu mājokļa drošībai piedāvājam gan vadu, gan arī bezvadu drošības sistēmas un to sensorus.