Atslēgu banka

Atslēgas — droši kā bankā!

Pazaudētas, noklīdušas, mājās vai darbā aizmirstas mājokļa atslēgas ir realitāte, ar ko ir saskāries gandrīz ikviens kaut reizi dzīvē. Risinājuma ātrums ir atkarīgs no vairākiem faktoriem — kādā diennakts laikā esiet nonācis šai situācijā, vai pazaudētājs ir bērns vai pieaugušais, kurš netiek mājoklī.

Apsardzes kompānija KOBLENZ DROŠĪBA pirmie Latvijā ir ieviesuši inovatīvu risinājumu šādām situācijām — “Atslēgu banka”.

Abonējot šo pakalpojumu, klients nodod apsardzes kompānijai glabāšanā mājokļa rezerves atslēgu. Ja gadījies aizmirst vai nozaudēt atslēgu, pēc klienta zvana un viņa identificēšanas atslēga drošā iepakojumā tiek nogādāta tieši pie mājokļa durvīm un nodota klientam.

Tas ir droši

Nosaukums “Atslēgu banka” nozīmē, ka atslēgas tiek glabātas droši kā bankā. Slēdzot līgumu, atslēgu klients pats iepako īpašā drošības iepakojumā, kādu lieto bankas dokumentu un naudas iepakošanai. Drošības iepakojums ir grūti sabojājams, necaurspīdīgs un numurēts. Numerācija ļauj klientam pārliecināties, ka tas ir tieši tas iepakojums, kurā viņš pašrocīgi atslēgu ielicis.

 • Iepakojums ar atslēgu ikdienā tiek glabāts seifā KOBLENZ DORŠĪBA īpašā glabātuvē, kas aprīkot ar videonovērošanu un citām drošības sistēmām un pieejams ierobežotam personu lokam.
 • Brīdim, kad klients pasūtīta atslēgu piegādi, mums ir izstrādāta īpaša klienta identifikācijas sistēma.
 • Iepakojumu ar atslēgām klientam un atpakaļ seifā nogādā nevis kurjers vai nepārbaudīta persona, bet gan sertificēti un uzticami apsardzes darbinieki.
 • Atslēgas nevienu brīdi nav mūsu rokās —  no atslēgas iepakošanas līdz pat atslēgas izlietošanai un iepakošanai atpakaļ, proti, to veic tieši pats klients, un atslēga ir tikai klienta rokās.
 • KOBLENZ DROŠĪBA šādi garantē, ka atslēgas no drošības iepakojuma neatļauti izņemt nav iespējams un ka atslēga nenonāk, ne mūsu darbinieku ne citu personu rokās.
 • Atslēga tiek piegādāta tikai pie mājokļa durvīm, un nodota personai, kuru varam identificēt ar personu apliecinošu dokumentu.

 Tas ir vienkārši

Pakalpojums paredz iespēju nodot atslēgas arī ģimenes locekļiem, piemēram, dzīvesbiedram, bērniem un citām personām, ko līguma slēdzējs norāda līgumā.

Uzņēmums ir paredzējis atšķirīgas atslēgu nodošanas procedūras gadījumiem, ja rezerves atslēga saskaņā ar līguma slēdzēja norādi ir arī vēl kādai trešajai personai, piemēram, auklītei, remonta strādniekam, apkopējai u.c.

Šos atšķirīgos apstākļus klients pārrunā ar pakalpojuma sniedzēju pirms līguma slēgšanas.

 

Pakalpojuma cena

15,00 eiro + PVN gadā par vienu atslēgu fiziskai personai

30,00 eiro + PVN gadā juridiskai personai

 

Kādēļ tas ir izdevīgi?

 • Glabāt atslēgu pie mums ir lētāk, nekā saukt atslēdznieku, kurš izurbs slēdzeni un veiks slēdzenes nomaiņu.
 • Tas ir lētāk un ātrāk, nekā braukt pakaļ citam atslēgu komplektam.
 • Tas ir drošāk, nekā glabāt atslēgu pie kaimiņa. Nebūs jāmodina kaimiņu nakts vidū, kā arī kaimiņš var nebūt mājās.
 • Daudz drošāk, nekā nolikt rezerves atslēgu slēpnī pie mājas vai zem tepiķīša.
 • Vairums cilvēku nezina, ka apdrošinātāji neatzīst apdrošināšanas gadījumu par zādzību sekām, ja rezerves atslēga glabājas pie kaimiņa vai citām trešajām personām.
 • Jūs būsiet droši, ka jūs un jūsu bērni nepaliks uz ielas sliktos laika apstākļos.

 

 

 

* Pakaplpojumu atlaides nesummējas ar citām uz to brīdi pieejamajām atlaidēm vai bonusiem.