Tagad arī Liepājā

Apsardzes kompānija KOBLENZ DROŠĪBA, īstenojot uzņēmuma attīstības plānu reģionos, ir atvērusi filiāli Liepājā un no šā gada sākuma piedāvā dažādus apsardzes un drošības risinājumus Liepājas pilsētā un tās apkārtnē, gan uzņēmumiem, gan privātpersonām.
Liepājas pilsēta un dienvidkurzemes reģions kopumā valstī uzrāda ļoti stabilu ekonomisko attīstību. Strauji attīstās mazais un vidējais bizness, atveras jaunas ražotnes, ienāk ārvalstu investori. Kopējais investīciju klimats ir ļoti labvēligs, kā arī vietējā pašvaldība ir ļoti ieinteresāta jaunu uzņēmumu ienākšanā pilsētā.
Esam pārliecināti, ka KOBLENZ DROŠĪBA ienesīs pilsētā jaunas vēsmas nozarē. Nāksim ar jauniem pakalpojumiem, liksim uzsvaru uz jauno tehnoloģiju iespējam. Mūsu ienākšana tirgū sniegs jaunas iespējas gan privātajiem mājokļu īpašniekiem, gan biznesa sektoram. Ieguvējs viennozīmīgi būs klients.

KOBLENZ DROŠĪBA Liepājas nodaļas kontakttālrunis : 28368818

<strongŠobrīd KOBLENZ DORŠĪBA Liepājas pilsētas iedzīvotājiem piedāvā īpašu akciju tehniskās apsardzes pakalpojuma iegādei : 4 X 4 ( 4mēneši X 4.00 euro).

• Akcija spēkā līdz 17.04.2020.
• Terminēts līgums – 12 mēneši. Cena norādīta ar PVN. Cenā iekļauti visi pamatotie izbraukumi uz objektu.
• Pirmstermiņa līguma atslēgšanas gadījumā, maksa 50.00 eiro
• Standarta pakalpojuma abonēšanas maksa – tiek atrunāta individuāli līgumā.
• Akcijas piedāvājumā nav iekļauta maksa par iekārtām un to uzstādīšanu, ja objektā jau nav signalizāciju iekārtu aprīkojums.
• Piedāvājums spēkā fiziskām un juridiskajām personām.

—————————————————————————————————————————————
KOBLENZ DROŠĪBA Latvijā  ir viena no apsardzes  pakalpojumu tirgus līderēm ar  23 gadu pieredzi nozarē.

KOBLENZ DROŠĪBA piedāvā apsardzes drošības risinājumus gan Rīgā un tās apkārtnē, gan arī pārējos Latvijas reģionos: Vidzemē – birojs Ādažos; Zemgalē – birojs Jelgavā; Kurzemē –birojs Ventspilī un tagad arī Liepājā. Vienlaikus kopā ar sadarbības partneriem spējam nodrošināt nepārtrauktus apsardzes pakalpojumus visā Latvijā.

Nodrošinam gan apsardzes iekārtu uzstādīšanu, gan visaugstākās kvalitātes, vispiemērotākās apsardzes sistēmas dzīvojamām un komerciālām telpām, ko papildina tehnisko ekspertu apkalpošana un uzturēšana.