Skip to content
Koblenz Drošība

Filiāles

Jelgavas filiāle

Kāpēc Koblenz Drošība ir pirmā izvēle Jelgavā?! Vairāk reaģēšanas grupas Jelgavā un reģionā, jauni apvidus auto, jauni (bet pieredzējuši) darbinieki, ātrākais tehniskais atbalsts.
Jelgava ir drošībā!

Adrese: Brīvības bulvāris 1, Jelgava
e-pasts: jelgava@koblenz.lv
Tālrunis: 20 200 189
Vadītājs: Vasīlijs Kovtuns 

Ventspils filiāle

Kas ir “ventiņi”?  Ventas lejteces krastu apdzīvotāji (posmā no upes grīvas līdz Zlēkām), kuri runā tāmnieku dialektā. Tā viš i! Jau no 2011. gada par “ventiņ” drošību rūpējas Koblenz Drošība. Zvan virsū un dabū labāko piedāvājum!

Adrese: Katrīnas iela 4, Ventspils
e-pasts: ventspils@koblenz.lv
Tālrunis:: 26 674 333
Vadītājs: Raimonds Kazakevičs

Ādažu filiāle

Vairāk kā 1000 apmierināti klienti ir pierādījums tam, ka sniedzam kvalitatīvus apsardzes pakalpojumus Ādažos un tuvākajā apkārtnē. Cilvēki Ādažos, Carnikavā, Kadagā, Baltezerā, Kalngalē, Garupē, Garciemā, Gaujā un visā apkārtnē uzticas Koblenz Drošība.

Adrese: Pirmā iela 38A, Ādaži
e-pasts: info@koblenz.lv
Tālrunis: 29 255 794
Vadītājs: Vasīlijs Zjatkovs

Kuldīgas filiāle

Kuldīgu pelnīti uzskata par skaistāko Latvijas viduslaiku mazpilsētu. 1242.gadā 19.aprīlī Livonijas Ordenis saņem atļauju, Ventas krastā, būvēt pili. Mēs nevaram lepoties, ka jau tad sargājām Kuldīgu, bet šobrīd lepojamies, ka esam daļa no Kuldīgas un sniedzam drošus apsardzes pakalpojumus pilsētniekiem un apkārtnes iedzīvotājiem.

e-pasts: kuldiga@koblenz.lv
Tālrunis: 26 674 333
Vadītājs: Raimonds Kazakevičs

Liepājas filiāle

Vējš, rokenrols un baltā pludmale! Liepājai vienmēr ir bijusi īpaša aura, ar tās bagātajām un varenajām kultūras tradīcijām, un plašajām izklaides iespējām.  No 2019.gada  Koblenz Drošība ir daļa no Liepājas, sniedzot kvalitatīvus apsardzes pakalpojumus liepājniekiem.

Adrese: Klāva Ukstiņa iela 8, Liepāja
e-pasts: liepaja@koblenz.lv
Tālrunis: 28 368 818
Vadītājs: Egils Jaunskungs

Pasteidzies pieteikties bezmaksas konsultācijai par apsardzi un drošību