Par kompāniju


Koblenz _Licence_2016
KOBLENZ DROŠĪBA ir apsardzes pakalpojumu tirgus līderis ar  20 gadu pieredzi nozarē. Kopš 1996.gada esam nepārtraukti pilnveidojuši, meklējuši un ieviesuši arvien jaunas tehnoloģijas un spējam piedāvāt jebkuram objektam atbilstošāko un mūsdienīgāko drošības risinājumu. Rūpīgi sekojot līdzi drošības tehnoloģiju attīstībai un jaunumiem pasaulē, saviem klientiem vienmēr piedāvājam modernākos un mūsdienu dzīvesstilam atbilstošākos risinājumus. KOBLENZ DROŠĪBA ir viena no retajām apsardzes kompānijām Latvijā, kuras tehniskais nodrošinājums atbilst visām jaunākajām Eiropas Savienības prasībām un noteiktajiem standartiem apsardzes kompāniju darbā.

KOBLENZ DROŠĪBA piedāvā apsardzes pakalpojumus Rīgā un Rīgas reģionā, Salaspilī, Ādažos, Jelgavā , Ventspilī un Kuldīgā. Uzņēmuma filiāles darbojās arī Jelgavā, Ventspilī un Ādažos. Tas dod mums iespēju vienmēr būt tuvāk klientiem reģionos, klātienē sniegt konsultācijas par drošības risinājumiem un piedāvāt un kopā atrast piemērotāko risinājumu ikvienam. KOBLENZ DROŠĪBA klientu skaits šobrīd jau sasniedzis 9000.

Īpašuma apsardze mūsdienās ir kļuvusi par ikdienas drošības standartu. KOBLENZ DROŠĪBA piedāvā dažāda veida apsardzes pakalpojumus gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, ko klients izvēlās atbilstoši savām vajadzībām un objekta specifikai.

Atbildība, precizitāte un uzticamība, tās ir mūsu galvenās vērtības un solījums klientiem, jo mūsu darba kvalitāte ir garants jūsu drošībai, neatkarīgi no objekta veida vai izmēra.

Atbildība, precizitāte un uzticamība, tās ir mūsu galvenās vērtības un solījums klientiem, jo mūsu darba kvalitāte ir garants jūsu drošībai, neatkarīgi no objekta veida vai izmēra.

 

SIA Koblenz Drošība

Misija

SIA Koblenz Drošība ir profesionāla komanda, kas izmantojot jaunākās tehnoloģijas, zināšanas un pieredzi, sniedz drošu vidi un stabilitāti saviem klientiem.

Vīzija

Kļūt par vadošo apsardzes uzņēmumu Latvijā, un sniegt pakalpojumus visu Baltijas valstu teritorijā.